محصولات روستایی بریچه


دریچه ای به حال خوش روستاچای کوهی با سبد دستبافت
چای کوهی بریچه چای کوهی بریچه توسط زنان روستایی و از کوه‌های سرسبز الموت چیده و فرآوری شده است. *بسته بندی: می‌توانید دمنوش چای کوهی را در دو نوع بسته بندی، کیسه پارچه ای و سبد دستساز تهیه کنید. سبدهایی که بریچه برای بسته بندی استفاده می کند می توانند به صورت دائمی استفاده شوند و از استحکام خوبی برخوردار هستند، همچنین از درب آنها به عنوان زیرلیوانی یا زیرماگی هم می توانید استفاده کنید. بسته بندی سبد= 30 گرم
74,000 تومان
دمنوش لاغری سماق (ده عدد تی‌بگ)
سماق، شاید برای خیلی از ما فقط چاشنی برای غذاهایی مانند کباب باشد. اما این تصور نشان شناخت کم ما از این گیاه پرسود است. یکی از مهم‌ترین و جذاب ترین فواید سماق چربی سوزی قوی آن است که باعث شده افراد زیادی برای لاغری از آن استفاده کنند. بریچه، با فراهم کردن "دمنوش کیسه ای سماق" استفاده از این محصول با هدف لاغری را آسان‌تر کرده است. سُمبل سماق بعد از چیده شدن و قبل از فرآوری به شکل دانه‌های ریزی است که با دم کردن آن‌ها می‌توانید دمنوشی خوشمزه و ترش میل کنید. *محصولی که می‌بینید حاصل تلاش زنان روستای زَناسوج در منطقه اَلَموت است. *بسته بندی: هر بسته شامل ده عدد تی بگ می‌باشد که میتوانید با بسته بندی پارچه ای و یا در سبد دمنوش دستساز زنان روستایی آن را تهیه کنید.
23,000 تومان
دمنوش لاغری سماق ۲۰ عدد تی‌بگ
دمنوش سماق
40,000 تومان
دمنوش لاغری سماق ۳۰ عدد تی‌بگ
دمنوش سماق
55,000 تومان
دمنوش لاغری سماق+سبد دستبافت
*بسته بندی: هر بسته شامل ده عدد تی بگ می‌باشد که میتوانید با بسته بندی پارچه ای و یا در سبد دمنوش دستساز زنان روستایی آن را تهیه کنید.*بسته بندی: هر بسته شامل ده عدد تی بگ می‌باشد که میتوانید با بسته بندی پارچه ای و یا در سبد دمنوش دستساز زنان روستایی آن را تهیه کنید. در ضمن درب سبدها به عنوان زیرلیوانی و زیر ماگی هم قابل استفاده هستند.
68,000 تومان
آویشن کوهی با کیسه پارچه ای
برداشت اردیبهشت و خرداد امسال از کوه‌های الموت، بسته ۵۰ گرمی
25,000 تومان
کیف سفری دمنوش
دمنوش آرامش: چای کوهی+آویشن کوهی+گل گاوزبان+گل ختمی
60,000 تومان

زیرلیوانی رنگین کمانی
بافته شده از برگ نخل، نسوز ، قطر ده سانتی متر
60,000 تومان
زیرلیوانی دو رنگ
بافته شده با برگ نخل، نسوز، قطر ده سانتی متر
55,000 تومان
زیرلیوانی حصیری سفید
بافته شده از برگ نخل، نسوز، قطر ده سانتی متر
50,000 تومان
ظرف چهار تکه حصیری
بافته شده از برگ نخل
350,000 تومان

سماق 100 گرم
*استفاده از سماق ایمنی بدن را افزایش می دهد و مناسب افراد دیابتی است. *همچنین چربی سوز قوی است که افراد زیادی برای لاغری از آن استفاده می کنند. محصولی که می‌بینید حاصل تلاش زنان روستای زَناسوج در منطقه اَلَموت است. «سماق»یکی از محصولات شاخص روستای زَناسوج است و پهنه وسیعی از اراضی این روستا به این گونه خودرو مزین شده است. تمامی مراحل انجام این کار (برداشت، فراوری و کوبیدن، تفکیک و بسته بندی) با مشارکت حداکثری زنان روستا با تاکید بر زنان سرپرست خانوار و خودسر‌پرست انجام می‌شود. این فعالیت‌ها در راستای توانمندسازی زنان روستا با هدف ایجاد بستری مناسب برای پایه‌ریزی و ترویج گردشگری پایدار روستایی با رویکرد ایجاد بوم‌دهکده گردشگری Ecovillage است. شما با خرید این محصول به پیشبرد اهداف یک فعالیت مشارکتی با هدف بهبود وضعیت زنان روستایی با تاکید بر زنان سرپرست خانوار و خودسرپرست، کمک کرده اید.
35,000 تومان
کَپَرگل 200 گرم (کاپاریس)
غذایی گیاهی و سرشار از مواد معدنی*طرز پخت غذای کپرگل برای چهارنفر: صد گرم کپرگل یک عدد تخم مرغ یک عدد پیاز درشت پنج حبه سیر اسفناج پخته شده یک کاسه ماست خوری ابتدا کاپاریس را به مدت یک ربع میپزیم و آن را جهت گرفتن شوری آبکش میکنیم، مجدد آب ریخته و یک ربع دیگر میپزیم آبکش میکنیم. پیاز خلالی را تفت داده و سیر رنده شده را به همراه زردچوبه به آن اضافه می‌کنیم و سپس اسفناج پخته و ساطوری شده را تفت میدهیم . سپس همه مواد تفت داده شده را با کپرگل آبکش شده مخلوط کرده و به مدت نیم ساعت با شعله کم میگذاریم که بپزد.سپس تخم مرغ را جداگانه هم زده و به آن اضافه میکنیم.
50,000 تومان
لوبیا چیتی اعلای اندج الموت
یک کیلو
95,000 تومان