محصولات روستایی بریچه

(10 درصد تخفیف در خرید اینترنتی)
دریچه ای به حال خوش روستاچای کوهی
چای کوهی بریچه توسط زنان روستایی و از کوه‌های سرسبز الموت چیده و فرآوری شده است. بسته بندی پارچه ای= 25 گرم
15,000 تومان
13,500 تومان
چای کوهی با سبد دستبافت
چای کوهی بریچه چای کوهی بریچه توسط زنان روستایی و از کوه‌های سرسبز الموت چیده و فرآوری شده است. *بسته بندی: می‌توانید دمنوش چای کوهی را در دو نوع بسته بندی، کیسه پارچه ای و سبد دستساز تهیه کنید. سبدهایی که بریچه برای بسته بندی استفاده می کند می توانند به صورت دائمی استفاده شوند و از استحکام خوبی برخوردار هستند، همچنین از درب آنها به عنوان زیرلیوانی یا زیرماگی هم می توانید استفاده کنید. بسته بندی سبد= 30 گرم
64,000 تومان
57,600 تومان
دمنوش تی‌بگ آرامش (ده عدد تی‌بگ)
دمنوش آرامش بریچه ترکیبی معجزه آسا از گل گاوزبان، آویشن، چای کوهی و گل ختمی است. دمنوشی که خستگی را از تن به در می کند و برای آرامش و جلوگیری از سرماخوردگی بسیار مناسب است. *بسته بندی: می‌توانید دمنوش چای کوهی را در دو نوع بسته بندی، کیسه پارچه ای و سبد دستساز تهیه کنید.
23,000 تومان
20,700 تومان
دمنوش تی‌بگ آرامش+سبد دستبافت (ده عدد تی‌بگ)
دمنوش آرامش بریچه ترکیبی معجزه آسا از گل گاوزبان، آویشن، چای کوهی و گل ختمی است. دمنوشی که خستگی را از تن به در می کند و برای آرامش و جلوگیری از سرماخوردگی بسیار مناسب است. *بسته بندی: می‌توانید دمنوش چای کوهی را در دو نوع بسته بندی، کیسه پارچه ای و سبد دستساز تهیه کنید. سبدهایی که بریچه برای بسته بندی استفاده می کند می توانند به صورت دائمی استفاده شوند و از استحکام خوبی برخوردار هستند، همچنین از درب آنها به عنوان زیرلیوانی یا زیرماگی هم می توانید استفاده کنید.
63,000 تومان
56,700 تومان
دمنوش لاغری سماق (ده عدد تی‌بگ)
سماق، شاید برای خیلی از ما فقط چاشنی برای غذاهایی مانند کباب باشد. اما این تصور نشان شناخت کم ما از این گیاه پرسود است. یکی از مهم‌ترین و جذاب ترین فواید سماق چربی سوزی قوی آن است که باعث شده افراد زیادی برای لاغری از آن استفاده کنند. بریچه، با فراهم کردن "دمنوش کیسه ای سماق" استفاده از این محصول با هدف لاغری را آسان‌تر کرده است. سُمبل سماق بعد از چیده شدن و قبل از فرآوری به شکل دانه‌های ریزی است که با دم کردن آن‌ها می‌توانید دمنوشی خوشمزه و ترش میل کنید. *محصولی که می‌بینید حاصل تلاش زنان روستای زَناسوج در منطقه اَلَموت است. *بسته بندی: هر بسته شامل ده عدد تی بگ می‌باشد که میتوانید با بسته بندی پارچه ای و یا در سبد دمنوش دستساز زنان روستایی آن را تهیه کنید.
17,500 تومان
15,750 تومان
دمنوش لاغری سماق ۲۰ عدد تی‌بگ
دمنوش سماق
32,000 تومان
28,800 تومان
دمنوش لاغری سماق ۳۰ عدد تی‌بگ
دمنوش سماق
44,000 تومان
39,600 تومان
دمنوش لاغری سماق+سبد دستبافت
*بسته بندی: هر بسته شامل ده عدد تی بگ می‌باشد که میتوانید با بسته بندی پارچه ای و یا در سبد دمنوش دستساز زنان روستایی آن را تهیه کنید.*بسته بندی: هر بسته شامل ده عدد تی بگ می‌باشد که میتوانید با بسته بندی پارچه ای و یا در سبد دمنوش دستساز زنان روستایی آن را تهیه کنید. در ضمن درب سبدها به عنوان زیرلیوانی و زیر ماگی هم قابل استفاده هستند.
57,500 تومان
51,750 تومان
آویشن کوهی
برداشت اردیبهشت و خرداد امسال از کوه‌های الموت، بسته ۵۰ گرمی
20,000 تومان
18,000 تومان

زیرلیوانی گلیمی. ۱۰*۱۵
زیر لیوانی های بریچه بافته هنرمندا روستای اندج الموت است و از جنس پشم هستند.
70,000 تومان
63,000 تومان
زیرلیوانی گلیمی 15*10
زیر لیوانی های بریچه بافته هنرمندان روستای اندج الموت است و از جنس پشم هستند.
70,000 تومان
63,000 تومان
زیرلیوانی گلیمی ۱۰*۱۵
گلیم‌ها بافته هنرمندان روستای اندج الموت و از جنس پشم مرغوب است
70,000 تومان
63,000 تومان
زیرلیوانی گلیمی ۱۰*۱۵
گلیم‌ها بافته هنرمندان روستای اندج الموت و از جنس پشم مرغوب است
70,000 تومان
63,000 تومان

سماق 100 گرم
*استفاده از سماق ایمنی بدن را افزایش می دهد و مناسب افراد دیابتی است. *همچنین چربی سوز قوی است که افراد زیادی برای لاغری از آن استفاده می کنند. محصولی که می‌بینید حاصل تلاش زنان روستای زَناسوج در منطقه اَلَموت است. «سماق»یکی از محصولات شاخص روستای زَناسوج است و پهنه وسیعی از اراضی این روستا به این گونه خودرو مزین شده است. تمامی مراحل انجام این کار (برداشت، فراوری و کوبیدن، تفکیک و بسته بندی) با مشارکت حداکثری زنان روستا با تاکید بر زنان سرپرست خانوار و خودسر‌پرست انجام می‌شود. این فعالیت‌ها در راستای توانمندسازی زنان روستا با هدف ایجاد بستری مناسب برای پایه‌ریزی و ترویج گردشگری پایدار روستایی با رویکرد ایجاد بوم‌دهکده گردشگری Ecovillage است. شما با خرید این محصول به پیشبرد اهداف یک فعالیت مشارکتی با هدف بهبود وضعیت زنان روستایی با تاکید بر زنان سرپرست خانوار و خودسرپرست، کمک کرده اید.
35,000 تومان
31,500 تومان
کَپَرگل 200 گرم (کاپاریس)
غذایی گیاهی و سرشار از مواد معدنی*طرز پخت غذای کپرگل برای چهارنفر: صد گرم کپرگل یک عدد تخم مرغ یک عدد پیاز درشت پنج حبه سیر اسفناج پخته شده یک کاسه ماست خوری ابتدا کاپاریس را به مدت یک ربع میپزیم و آن را جهت گرفتن شوری آبکش میکنیم، مجدد آب ریخته و یک ربع دیگر میپزیم آبکش میکنیم. پیاز خلالی را تفت داده و سیر رنده شده را به همراه زردچوبه به آن اضافه می‌کنیم و سپس اسفناج پخته و ساطوری شده را تفت میدهیم . سپس همه مواد تفت داده شده را با کپرگل آبکش شده مخلوط کرده و به مدت نیم ساعت با شعله کم میگذاریم که بپزد.سپس تخم مرغ را جداگانه هم زده و به آن اضافه میکنیم.
50,000 تومان
45,000 تومان
آلوچه ریز جنگلی
بسته ۲۰۰ گرمی
20,000 تومان
18,000 تومان
نعنا خشک
بسته ۵۰ گرمی
12,000 تومان
10,800 تومان

پک دمنوش
این پَک شامل چهار محصول از محصولات روستایی بَریچه است: ۱.چای کوهی ۳۰گرمی داخل سبد استوانه‌ای چوبی. ۲.گل‌گاوزبان ۵۰ گرمی در کیسه پارچه‌ای. ۳.آویشن کوهی ۵۰ گرمی در کیسه پارچه‌ای. ۴.دمنوش تی‌بگ آرامش (۱۰ عدد تی‌بگ)
130,000 تومان
117,000 تومان